fbpx

Чаклунка-дракон проти тіней

Жила на світі могутня чаклунка. Мала вона багато чарівних вмінь. Чаклунка могла передбачати майбутнє, її доторк міг зцілити рани, а за спиною в неї ховалися складені величезні крила й обертатись вона могла на дракона та літати у небі. 

Багато хто хотів скористатися силами чаклунки, тому вона жила відлюдницею, намагалась не привертати до себе чиєїсь уваги. Її хатина стояла в глибині густого лісу й туди рідко заходили навіть звірі. Вдень чаклунка у подобі звичайної людини збирала гриби та ягоди, а вночі перетворювалась на дракона та літала. Вона підіймалась високо в небо й кружляла над землею. А коли світанок лише починав просинатись – чаклунка поверталась до своєї домівки й знову ставала людиною 

Так тривало багато років, чаклунка жила своїм непримітним життям ні про що не жалкуючи, доки одного разу, кружляючи вночі над землею, вона не помітила величезне чорне страшне військо. Воно насувалося вперед. Гострі мечі літали в повітрі, залишаючи страшні поранення у тих, хто захищав свою землю. А у відповідь мечі захисників немов розсікали повітря, з якого складалося чорне військо й не могли завдати ворогам жодної шкоди.

Чаклунка-дракон вирішила спуститися на землю. Вона змахнула крилами й перетворившись на людину стала на ноги та схилилась над пораненими. Як тільки вона торкалась якогось воїна його рана зменшувалась, а потім і зовсім щезала. Так було до тих пір, поки вона не знайшла одного зовсім слабкого, в якого була величезна рана біля самого серця. 

Чаклунка торкнулась його, проте рана була занадто глибокою, тож вона не щезла. Вона підняла голову і подивилась на чорне військо й зрозуміла, що перед нею звичайні тіні. Зрозумівши, що це чари, вона розправила свої крила, перетворилась на дракона, схопила воїна та повернулась до себе в хатину. 

Там вона швидко знайшла потрібні трави, зварила цілюще зілля й допомогла воїну підвестися. Він ледве дихав. Скуштувавши зілля, воїн втомлено повернув голову до чаклунки: 

– Хто ти? Навіщо допомагаєш мені? 

– Я побачила, що ви захищаєтесь від ворогів і вирішила допомогти. Я врятувала тих, кого було поранено. Та тебе поранили майже в серце і звичайних чарів для тебе замало. Довелося забрати тебе з собою. 

– Ти змогла мене сюди принести?

– Коли я перетворююсь на дракона, то стаю дуже сильною. – відповіла чаклунка-дракон.

– Що ти тут робиш?

– Я тут живу. Ховаюсь від усіх, – зізналась вона, – не хочу, щоб використовували мої сили. Люди бувають дуже злі. 

– Та ми не такі, – відповів воїн. – Чорне військо прийшло на нашу землю і хоче захопити її. 

– Я бачила, – погодилась вона і торкнулась його долоні. У ту ж мить його майбутнє яскравим видінням промайнуло в її голові. Вона побачила запеклу битву в якій цей воїн разом з іншими буде виборювати свободу для своєї землі. Та це буде нелегко, адже у видінні вона помітила, що чорному війську, яке складалося з тіней, допомагала відьма. Вона чаклувала над величезною ямою, з якої виходили нові тіні. Всі вони підкорялися їй. Й було їх стільки, що не перелічити. – Ви не зможете перемогти чорне військо, адже це не вояки, це тіні і їх так багато, з кожною миттю цих тіней стає ще більше. За тим військом стоїть могутня зла відьма. 

– І як нам її перемогти? 

– Зробити це буде дуже нелегко. Та я знаю один спосіб. Ти поки що відпочивай, а я все підготую, – вона доторкнулась до рани й та нарешті зменшилась, а потім зовсім щезла. 

Поки воїн спав чаклунка почала ткати рушник. Зробила вона його дуже довгим й не лишила білим, а вишила на ньому багато захисних символів (ромбів) та заговорила сильними чарівними закляттями. 

І коли воїн прокинувся, сказала, що вже час їм повертатись. Пояснила чаклунка, що треба буде зробити. Взяла вона рушника, розправила крила, ставши драконом. Спочатку воїн відступив, побачивши її та коли вона його покликала з собою, він зрозумів, що не боїться її. 

Чаклунка-дракон опустила крило, допомогла воїну забратися на себе та наказала міцно триматися. Воїн нерішуче торкнувся до грубої драконячої луски, але коли вона піднялась у небо, захитався і міцно схопив її за шию. Чаклунка полетіла назустріч чорному війську, яке встигло наробити чимало лиха. 

Воїни, яких вчора зцілила чаклунка-дракон, були знову поранені, а військо з тіней все прибувало на поле битви. Чаклунка-дракон змахнула крилами та полетіла далі, до місця, яке вона бачила ввечері у своєму видінні. Коли вони побачили глибоку яму з якої одна за одним виходили тіні та страшну горбату відьму, чаклунка-дракон опустилась на землю. 

Побачивши її перед собою, відьма хотіла направити тіні на неї та не встигла. Дракон крилом штовхнув відьму в яму і поки вона вибиралась нагору, воїн застелив рушник біля ями, утворивши тим самим коло.

Чаклунка-дракон перетворилась на людину та проказала чарівні слова. Відьма хотіла вибратись з кола разом зі своїми тінями, але не змогла. Вони залишились в ямі. Тіні, що наступали на землю воїна щезли, адже тепер ними ніхто не керував. 

Чаклунка-дракон знову зцілила всіх поранених. Всі воїни подякували їй за допомогу та попросили її залишитись з ними, але чаклунка відмовилась. Вона хотіла повернутись до свого непримітного життя, щоб знову в разі чого прийти комусь на допомогу!     

Автор: Інга Квітка

12 Comments

 • Spinisquip
  Опубліковано 08.05.2021 22:31 0Likes

  Excuse, that I interfere, would like to offer other decision.

 • Justnike.ru
  Опубліковано 20.05.2021 18:51 0Likes

  Все прям в точку. интересно, не затянуто. супер.

 • TerryItext
  Опубліковано 06.06.2021 00:04 0Likes

  діти люблять ваші казки, Інго. Робите велику справу. Дякую.

 • SmithItext
  Опубліковано 21.06.2021 19:20 0Likes

  Not a bad site.

 • VanessaItext
  Опубліковано 16.07.2021 16:21 0Likes

  В закладки сайт беру.

 • skyreveryhor
  Опубліковано 24.07.2021 16:53 0Likes

  more information on website.

 • Escort girls
  Опубліковано 10.09.2021 13:48 0Likes

  заставляет задуматься1. Понравилось

 • Best Dating App 2021
  Опубліковано 03.12.2021 22:22 0Likes

  ❤️

 • Best Dating App 2022
  Опубліковано 08.02.2022 16:27 0Likes

  спасибо. Очень круто

 • Hwa
  Опубліковано 09.02.2022 11:53 0Likes

  буде круто якщо знімуть мультфільм з цієї казки.

 • Іван Васильченко
  Опубліковано 09.03.2022 02:39 0Likes

  Крутий контент. Підписаний на вашу сторінку в фейсбуці. Мала любить ваші казки. Дякую.

 • DavidSip
  Опубліковано 12.01.2023 08:36 0Likes

  Чому я не натрапив на цей сат раныше? Дякую.

Залишити відгук