fbpx

Друзі! Все буде Україна! 

Дуже скоро на Вас чекає реальна історія крихітної собачки Мімі з Херсону, яку цього року врятував бойовий рятувальник із США – Баррі Вовк та забрав жити до себе.

Хочу розказати Вам трохи більше про Баррі (позивний – Вовк) та Мімі. Це другий приїзд американського рятувальника до нашої країни. Завдяки підтримки “Task Force Yankee Ukraine”  – Баррі та його друзям-рятувальникам вдалося прилетіти до нашої країни й вони залишалися в Херсоні до останнього, поки їм було дозволено. Колеги та друзі Баррі з “Іноземного Легіону” й досі захищають нас. Баррі з командою бойових рятувальників, довелося отримати спеціальний дозвіл, щоб продовжити свою місію – розвозити ліки та продукти харчування всім, хто потребував їхньої допомоги. 

Проте за деякий час Баррі Вовку та його колегам з іноземних гуманітарних груп все одно було наказано терміново залишити Херсон. Більше перебувати в місті та допомагати іншим вони не могли через надвисоку небезпеку. Детальніше ви можете дізнатися у прес-релізі

Рішення про приїзд до нас Баррі Вовк прийняв після того, як побачив новину під час перегляду Олімпійських ігор. Трансляція була терміново перервана для того, щоб розповісти про те, що на нашу країну напали підлі загарбники – так звані “сусіди” з рф. Потім Баррі почав шукати самостійно всі новини, які міг знайти про нашу країну. 

У американського рятівника за плечима три бойових контракти в армії США (В Штатах це означає: “три – бойових розгортання”) й Баррі Вовк не міг залишитися осторонь. Він вирішив надавати допомогу нашій країні – як бойовий рятувальник та волонтер, адже Баррі Вовк, звісно, допомагав і допомагає і зараз нашій країні на абсолютно безкоштовних засадах. 

Друга його поїздка з місією допомогти нашій країні була якраз до нашого Херсону, де він і знайшов крихітне цуценя Мімі. 

Завдяки підтримці з “Northern Light AIDs” – рятувальник із командою розвозили посилки з медикантами та всім необхідним місцевим. 

Після того, як закінчився дозвіл для їхньої команди і вони мусили залишити Херсон, Баррі та Мімі відправилися до нашої столиці. Крім того, Вовк приєднався і до ГО “Привиди України”.

Зараз Вовк постійно проводить навчання для наших Героїв-Рятувальників ГУ ДСНС України. Бойовий рятувальник з США ділиться своїм досвідом з нашими Героями-рятувальниками також абсолютно безкоштовно. 

Після проведення одного з навчальних курсів для наших ДСНС – наші рятувальники подарували на знак вдячності та поваги Баррі Вовку свій шеврон, який американський бойовий рятувальник носить з неймовірною гордістю! Крихітка Мімі теж має свій шеврон – на згадку про рідне місто Херсон, звідки її і забрав Баррі. Крім того, американський бойовий рятувальник за допомогою наших українців, які вже давно стали для нього справжніми друзями, вивчає нашу мову і відвідує спеціальні групові заняття з вивчення солов’їної, щоб стати ще ближчим для нас та нашої країни.  

Тож ця історія, яка буде опублікована на сторінці “Казочки для малечі рідною мовою” вже зовсім скоро – це реальна історія зустрічі, порятунку, взаємної довіри та щирої дружби собачки Мімі з Херсону та бойового рятувальника Баррі із США.

Я дізналася цю історію лише завдяки неймовірній підтримці куратора, волонтера, громадського діяча та викладача – Артема Кельбаса і, звісно, його друзів Баррі Вовка та собачки Мімі.

Також дякую “Dungeon cafe” (Лесі Українки, 12), яке надало нам таку чудову можливість зустрітися всім разом! Крихітка Мімі була дуже рада відвідати це місце з неймовірно-неповторною атмосферою та затишком.

З повагою, автор сторінки “Казочки для малечі рідної мови” Інга Квітка!

Залишити відгук