fbpx

Роман «Босорка» встановив два всеукраїнських рекорди

Друзі! Хочу висловити найщиріші слова вдячності! Роман «Босорка», автором однієї з глав якого я стала, минулого тижня отримав визнання Національного реєстру рекордів України!

Завдяки своєму неймовірно-потужному таланту, написанню твору в найважчі часи, величезна команда найталановитіших авторів та авторок, які зібралися з усіх куточків нашої рідної неньки, в найскладніші часи, коли наша країна понад 10 років захищає свободу, мову та незалежність від підлих загарбників, було створено роман про карпатську чаклунку!

228 письменників серед яких молоді талановиті автори та вже відомі на всю країну багато років письменники, спільними зусиллями створили найбільший роман, який налічує 2833 сторінки рідною мовою і встановили два всеукраїнських літературних рекорди! 

7 червня в Міжрегіональній Академії Управління Персоналом відбулася фіксація цієї неймовірної події! Роман «Босорка», написаний у новітньому жанрі «Колективний літературний печворк», офіційно отримав визнання Національного реєстру рекордів України! Наш твір здобув два рекорди: «Найбільший колектив авторів електронної книги» (228) та «Найбільша кількість сторінок електронної книги» (2833).

Також зараз йде обговорення на рівні експертів, щодо номінування твору на світовий рекорд.

Окрема подяка організатору рекорду, відомому автору гротескно-сатиричних творів, винахіднику новітнього літературного жанру «Колективний літературний печворк», який і запросив мене прийняти участь у створенні однієї з глав роману «Босорка» – Сергій Батура. 

 У заході взяла участь і відома авторка з Лебединщини, журналістка Тетяна Іванова, яка працює під псевдонімом Тетяна Овчіннікова.

Партнери рекорду:
— Віце-президент МАУП Катерина Швець;
— Видавчиня видавництва «Лілія» – Лілія Стасюк;
— Сценарист і режисер Сладкевич Антон.

Рецензенти твору:
— Членкиня спілки письменників і журналістів України Ольга Бражник;
— Докторка філологічних наук, професорка Бикова Тетяна;
— Членкиня спілки письменників України Тетяна Грицан-Чонка.

Ознайомитися з рекордсменом-романом «Босорка» можна за наступними лінками:

https://arkush.net/blogs/6558 – 1 том

https://arkush.net/blogs/6559 – 2 том

https://arkush.net/blogs/6560 – 3 том

Окрема подяка команді редакторів, які не спали ночами, не звертали уваги на втому, відключення світла та інші величезні виклики, з якими нашій країні доводиться зіштовхуватися щодня, щоб неможливе стало можливим!

Джерело на прес-реліз МАУП: http://surl.li/uklja 

Слава Україні!  З повагою, автор сторінки “Казочки для малечі рідною мовою” Інга Квітка. 

Залишити відгук